top of page

Tıkanıklık Açma

Güncelleme tarihi: 15 Haz 2021

Kırmadan Robotla Tuvalet Açma

Tuvalet giderleri, pimaş boruların eğimsiz olmasından dolayı tıkanır, tuvalet açma için lavabo açıcı kimyasallar kullanmak veya internette yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Firmamızın çözüm sağladığı robotlu sistemler ile tuvalet borularının içerisinde biriken atıklar parçalanarak kanalizasyona doğru tahliye edilir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sırasında kullandığımız robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu tuvalet açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

Tuvalet Tıkalı Ne Yapmalı?

Tuvaletinizde taşma varsa öncelikle kullanımı durdurun ve tuvalete herhangi bir şey atmayın. Yaklaşık olarak 5 dakika bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle kimyasal kullanmayın çünkü su üzerine dökülen kimyasal üstünüze sıçrayabilir. Kimyasaldan sonra ikinci yöntem olarak sivri çubuk yardımıyla tuvalet deliğine baskı uygulayın. Yakınlarda meydana gelen küçük çaplı tıkanıklıklar çubuk yardımı ve kimyasal ile açılabilir ancak borunun ilerisinde meydana gelen tıkanıklıklar için robotla tıkanıklık açma işlemi uygulanmalıdır.

Vomak Tesisat, robotlu ve kameralı tuvalet açan firma olarak İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. Tuvalet açtırmak için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturalım, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığından kurtarsın.

Tuvalet Tıkanıklığının Nedenleri

  • Kağıt, peçete ve ıslak mendillerin tuvalete atılması

  • Katı cisimlerin tuvalet giderine düşürülmesi

  • Tuvalet inşaat halindeyken dökülen harç, moloz ve inşaat atıkları

  • Tuvalet gideri eğiminin yetersiz olması,

Tuvalet Dolu Su Geri Taşıyor

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerdeki tıkanan boru hatlarından meydana gelir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin. Tıkanma logardan kaynaklanan bir durumsa, tuvalet tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir.

Tıkanıklık alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp tuvalete müdahale edilmesi gerekir. Klozet, pisuvar veya yer taşı tuvalet fark etmeden bütün tıkalı giderlere müdahale etmekteyiz.

Kamerayla Tıkalı Boruyu Görüntülüyoruz! Tıkanıklık öncesi veya sonrası problemin anlaşılabilmesi için kameralı sistem ile borunun içerisini görüntüleriz ve tesisatta herhangi bir sıkıntı varsa sizlere gösteririz. Tıkanıklığın sebebi eğimsizlik, boru çapı daralması olabilir. Görüntüleme sonrasında kalıcı çözümler için ustalarımız sizlere yapılması gerekenleri söylemektedir. Yer taşı veya klozet tıkanıklığı fark ediyor mu? Tuvalet tıkanıklıkları ister yer taşı olsun, ister klozet olsun hiç fark etmeden ustalarımız tarafından kırmadan açılabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığını kırarak mı açıyorsunuz? Tuvalet tıkanıklığını açarken herhangi kırma yada dökme işlemine kalkışmaya gerek yoktur. Çünkü robotlu sistemlerin içerisinde yaylı mekanizma mevcuttur. Robot destekli yaylı sistem mekanizma ile 20-25 metre uzunluğa kadar tıkalı olan gider hatları kırmadan açılır. Tuvalet tıkanıklığı açılmazsa para öder miyim? Tuvalet tıkanıklıkları açmak için kullandığımız robotlar bize %99’a yakın başarı sunmaktadır. Tabii zemin katlarda durum farklıdır. Çünkü borunun kırılması veya çöküntü olması durumunda tıkanıklık açılmaz ve tesisatın değiştirilmesi gerekir. Not: Tıkanıklığınız açılmadığı takdirde firmamız tıkanıklık açma ücreti talep etmez.


Tuvalet Gideri Açma Fiyatları

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalar sonucunda birçok sitede farklı fiyatlar görebilirsiniz. Araştırmalarınız sonucunda en ucuz tuvalet açan firma sitesi cazip gelebilir. En uygun fiyatı bulduğunuz zaman çağıracağınız kişilerin kurumsal firma olmasına dikkat edin. Robot ve kamera sistemi tuvalet açmak için gerekli cihazlar olmakta bu nedenle çağıracağınız firmada bu cihazların olduğunu mutlaka teyit edin.

Vomak Tesisat, Türkiye’nin en uygun fiyata tuvalet gideri açan kurumsal firmasıdır. Klozet veya yer taşı tuvaletini robotlu sistem ile tıkanıklığını açıp, kamerayla görüntülemektedir.

Tuvalet ve gider açma videomuzu izleyin
22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page